Uczestnicy

WOJCIECH STEFANIAK

Ur. 2 sierpnia 1988 roku, fizjoterapeuta i wykładowca na kierunku fizjoterapia na Politechnice Opolskiej, kierownik Centrum Rehabilitacji Aqua - Reh, kierownik sekcji AZS kolarstwa górskiego na Politechnice Opolskiej. Uczestnik elitarnego wyścigu kolarskiego Crocodile Trophy w Australii w 2008 roku oraz wielu wyścigów kolarstwa górskiego na szczeblu krajowym. Odpowiedzialny za przygotwanie techniczne oraz opiekę medyczną.

TOMASZ WRÓBEL

Urodzony w listopadzie 1985 roku, absolwent Wychowania Fizycznego na Politechnice Opolskiej. Dziś asystent na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Radny Miasta Opola i członek Prezydium Zarządu Głównego AZS w Polsce. Jest także od wielu lat prezesem AZS KU Politechniki Opolskiej - jednego z największych klubów w Polsce. Organizator Sztafety przez Polskę na 100-lecie AZS, a także były rekordzista w zdobyciu Korony Gór Polski na czas.

Zainteresowania: Sport i rywalizacja w każdej postaci, organizacja, muzyka, poezja, dziennikarstwo.

PIOTR BANACH

Ur. 24 grudnia 1989 roku, student V roku Turystyki i rekreacji na specjalności odnowa biologiczna, rodowity Opolanin. Od dziecka wielbiciel kolarstwa szosowego, ostatnio uprawiąjący tylko tę odmianę aktywności na rowerze. Jeżdżący 'dla siebie', a teraz będzie świetna okazja by pojechać dla innych, a dla siebie przy okazji.